Čím sme výnimoční ?

Tiež patríte k ľuďom, ktorí sa nielen radi dobre najedia, alebo vyspia, ale chcú aj niečo “ viac “ ? Ja takisto. Preto Vám ponúkame niečo, čo bežné nie je. Predovšetkým chceme, aby ste sa u nás cítili ako doma, ale…. Stále je niekde nejaké ale. U nás by to malo byť pozitívne “ ale “ . Každý, kto má rád históriu, kto rád čítal, či pozeral dobrodružné príbehy o rytieroch a spanilých devách si vychutná našu tajnú bránu do hradu. Mimochodom, ten skutočný, Kežmarský hrad je od nás 100 metrov.

Tou sa dostanete na nádvorie, s jazierkom, v ktorom plávajú rybky. Nad nádvorím je krytá terasa.

Ale čo nás najviac odlišuje je naša ponuka. Počuli ste už o raclette? Určite veľa z Vás áno. Ale o Thrill už asi veľmi nie. To všetko nájdete u nás. Radi Vám pripravíme raclette grilovačku na terase, k tomu Aperol spritz do pohára dezinfikovaného a vychladeného Thrillom ( momentálne sú tieto zariadenialen 4 na celom Slovensku ) .

A aby ste si nemysleli, že sa jedná len o raclette, veľmi radi Vám pripravíme aj skvelý steak, alebo palacinky. Stačí nás len navštíviť a vyskúšať.

Radi Vás privítame a urobíme všetko pre to, aby ste sa opakovane vrátili.

Pre ubytovaných ponúkame možnosť uplatnenia rekreačného poukazu, kompletný pobytový balík, zahŕňajúci vstup do hradu, múzea, zapožičanie elektrobicyklov a pod. Voľba je už len na Vás.

Tešíme sa na Vašu návštevu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.